Danube City Lodge, Uptown, A/C

  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Gelegen binnen 6 minuten wandelafstand van de Bahnhof Stadlau, biedt Danube City Lodge, Uptown, A/C Wenen snelle toegang tot verschillende toeristische plekken in de omgeving. Het appartement is gelegen binnen 500 meter van Wien Erzherzog-Karl-Strasse treinstation en op een paar stappen verwijderd van Polgarstrasse busstation.

Danube City Lodge, Uptown, A/C biedt gasten een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een apart toilet en een douche.

Ervaar ultiem comfort in de keuken van de accommodatie, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

Dit appartement is op 15 minuten rijden tot het Haus der Musik en op 4 km van Madame Tussauds Wenen genesteld. Het Paleis Belvedere ligt binnen 7 km van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Danube City Lodge, Uptown, A/C Wenen
Beautiful New Apartment In Donaustadt
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful New Apartment In Donaustadt

8.2
Heel goed 16 beoordelingen
363 m van de accommodatie
USD 156 USD 140
per nacht
Neubau Wohnung Stadlau
Mobiele prijsaanbieding

Neubau Wohnung Stadlau

9.4
Schitterend 10 beoordelingen
831 m van de accommodatie
USD 139 USD 125
per nacht
Stylish Stadlau Apartment - Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Stylish Stadlau Apartment - Free Parking

8.8
Fantastisch 85 beoordelingen
840 m van de accommodatie
USD 193 USD 174
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    4,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Danube City Lodge, Uptown, A/C te vinden?
      Danube City Lodge, Uptown, A/C is in de 22. Donaustadt wijk gesitueerd, op 7 km van het Haus der Musik.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Danube City Lodge, Uptown, A/C?
      Populaire plekken in de buurt van Danube City Lodge, Uptown, A/C zijn onder andere het Paleis Belvedere, het Haus der Musik, Madame Tussauds Wenen.
    • Hoeveel kost het om bij Danube City Lodge, Uptown, A/C te verblijven?
      De huurprijs van Danube City Lodge, Uptown, A/C is €142.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Wenen
    22 km

    Treinstations

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    4,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Danube City Lodge, Uptown, A/C Wenen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten